1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/29 м. Луцьк

Про підготовку до продажу земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення на вул. Наливайка, 2б для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень, шляхом проведення земельних торгів, у формі аукціону

Керуючись Конституцією України, ст.ст. 136, 137 Земельного кодексу України, ст.ст. 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2002 № 648 «Про затвердження Положення про технічний паспорт земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги», рішеннями Луцької міської ради від 06.02.2007 №10/27 «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів, у формі конкурсу та аукціону», від 26.03.2008 №25/62 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Луцька», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.     Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення на  вул. Наливайка, 2б  для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень  площею 0,1505 га для продажу суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів, у формі аукціону.

2.     Затвердити стартову ціну продажу земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення на вул. Наливайка, 2б для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень, шляхом проведення земельних торгів, у формі аукціону,   визначену   відповідно  до   витягу  з  технічної   документації   про нормативну грошову оцінку земельної ділянки у розмірі 282 157 (двісті вісімдесят дві тисячі сто п’ятдесят сім) грн. 40 коп.

 

3.     Затвердити технічний паспорт земельної ділянки комунальної власності несільськогосподарського призначення на вул. Наливайка, 2б площею 0,1505 га для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень.

4.     Зобов’язати управління земельних ресурсів Луцької міської ради провести земельні торги, у формі аукціону, в порядку та строки, визначені «Тимчасовим положенням про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів, у формі аукціону», затвердженим рішенням Луцької міської ради від 06.02.2007 №10/27 «Про порядок продажу земельних ділянок комунальної власності Луцької міської ради суб’єктам підприємницької діяльності, шляхом проведення земельних торгів,  у формі конкурсу та аукціону».

5.     Зобов’язати переможця аукціону одержати в управлінні містобудування та архітектури Луцької міської ради містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки та вихідні дані на проектування.

6.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Шабала 720 358