1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу виконавчого органу
Чинний
Звіт про роботу виконавчого органу від 18.01.2023 м. Луцьк

Про підсумки роботи відділу транспорту зі зверненнями громадян за 2022 рік

За допомогою інтернет-платформи “Відкрите місто” надійшло 4 звернення.

У Єдиній системі місцевих петицій за 2022 рік зареєстровано 27 звернень громадян.

До відділу комунікацій 15-80 за 2022 рік надійшло 670 звернень. У зверненнях піднімались питання пасажирських перевезень, а саме: порушення розкладу руху, водій не зупинився на зупинці громадського транспорту, прохання, пропозиція, культура обслуговування, взаємовідносини пасажира та водія, працездатність бортових пристроїв, дотримання ПДР, стан транспортного засобу, комфортність перевезень, тощо.

Через відділ звернень громадян департаменту ЦНАП до відділу транспорту надійшло для розгляду 297 звернення. Звернення стосувались: про видачу персоніфікованого електронного квитка, надходили пропозиції щодо внесення змін в схеми руху автобусів, пропозиції щодо розташування зупинок громадського транспорту, пропозиції щодо розкладу руху громадського транспорту, тощо.

За зверненнями громадян працівниками відділу проводилися перевірки про дотримання умов договорів на перевезення пасажирів пасажироперевізниками. За результатами перевірок складено відповідні акти та винесено приписи перевізникам про усунення порушень умов укладених договорів. В результаті чого перевізники на засіданні виконавчого комітету звітувались про роботу на відповідних маршрутах.

Начальник та спеціалісти відділу транспорту надають роз'яснення та консультації кожному, хто звертається телефоном чи особисто.

Начальником відділу транспорту щочетверга проводиться особистий прийом громадян з питань пасажирських перевезень в Луцькій міській територіальній громаді.

Усі звернення розглянуті та в установлені терміни надано відповіді заявникам.