1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 07.02.2019 №51 м. Луцьк

Про План основних заходів цивільного захисту на 2019 рік

Відповідно до ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 130 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 24.01.2019 № 30 “Про затвердження Регіонального плану основних заходів цивільного захисту на 2019 рік”:

 

1. Затвердити План основних заходів цивільного захисту на 2019 рік Луцької міської ланки Волинської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (додається).

2. Керівникам міських спеціалізованих служб цивільного захисту розробити та затвердити до 15 лютого 2019 року плани основних заходів спеціалізованих служб цивільного захисту, попередньо погодивши їх з управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

3. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення забезпечити надання звітності про виконання заходів до управління з питань цивільного захисту Волинської обласної державної адміністрації у встановлені терміни.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.

 

 

Секретар міської ради                                                           Григорій ПУСТОВІТ                                          

 

 

Кирилюк 770 721

 

Додатки: