1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 29.08.2011 №13/89 м. Луцьк

Про поновлення договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) ПрАТ «Інститут «Волиньводпроект» для обслуговування виробничої бази на вул. Зв’язківців, 5

Розглянувши клопотання Приватного акціонерного товариства «Інститут «Волиньводпроект» щодо поновлення договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди), зареєстрованого в книзі реєстрації договорів на право тимчасового користування землею 28.05.2001 за № 283, інформацію Луцької об’єднаної державної податкової інспекції щодо відсутності заборгованості по орендній платі за дану земельну ділянку, керуючись статтями 12, 124-126 Земельного кодексу України,  ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктами 3.1, 3.2 на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди), міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити Приватному акціонерному товариству «Інститут «Волиньводпроект» термін оренди земельної ділянки на вул. Зв’язківців, 5 площею 0,3835 га строком на 5 років для обслуговування виробничої бази, згідно з додатком.

2. Поновити Приватному акціонерному товариству «Інститут «Волиньводпроект» договір на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди), зареєстрований в книзі реєстрації договорів на право тимчасового користування землею 28.05.2001 за № 283, шляхом укладення додаткової угоди до договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди), на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3. Зобов’язати Приватне акціонерне товариство «Інститут «Волиньводпроект»:

3.1. В місячний термін укласти з міською радою додаткову угоду до договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди).

3.2. Зареєструвати додаткову угоду до договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

3.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

4. У разі неукладення додаткової угоди до договору на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність, а договір на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) вважається припиненим у зв’язку з закінченням строку, на який його було укладено.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк

 

 

Шабала 720358