1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.01.2012 №20/67 м. Луцьк

Про поновлення договору оренди землі гр. Бойко Г.Й. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Колгоспній, 30

Розглянувши клопотання гр. Бойко Галини Йосипівни щодо поновлення договору оренди землі, зареєстрованого в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 08.12.2006 за № 040607700382, інформацію Луцької об’єднаної державної податкової інспекції щодо відсутності заборгованості по орендній платі за землю, керуючись статтями 12, 93, 96, 124, 126 Земельного кодексу України, ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктом 30 договору оренди землі, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити гр. Бойко Галині Йосипівні термін оренди земельної ділянки на вул. Колгоспній, 30 площею 0,0875 га строком на 5 років для будівництва та обслуговування  жилого  будинку,  господарських  будівель  і споруд, згідно з додатком.

2. Поновити гр. Бойко Галині Йосипівні договір оренди землі, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 08.12.2006 за № 040607700382 шляхом укладення додаткової угоди до договору оренди землі, на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3. Зобов’язати гр. Бойко Галину Йосипівну:

3.1. В місячний термін укласти з міською радою додаткову угоду до договору оренди землі.

3.2. Зареєструвати додаткову угоду до договору оренди землі в управлінні Держкомзему у місті Луцьку Волинської області.

3.3. Виконувати обов’язки землекористувача земельної ділянки відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

4. У разі неукладення додаткової угоди до договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність, а договір оренди землі вважається припиненим у зв’язку з закінченням строку, на який його було укладено.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк