1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 28.03.2012 №22/74 м. Луцьк

Про поновлення договору оренди землі громадянам Корсаку І.Ф. та Корсаку В.І. для обслуговування адміністративного та складського приміщень на вул. Конякіна, 18в

Розглянувши клопотання громадян Корсака Івана Феодосійовича та Корсака Віктора Івановича щодо поновлення договору оренди землі, зареєстрованого в Державному реєстрі земель від 27.03.2007 за  № 040707700024, інформацію Луцької об’єднаної державної податкової інспекції щодо відсутності заборгованості по орендній платі за дану земельну ділянку, керуючись статтями 12, 124-126 Земельного кодексу України,  ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктами 8, 29 договору оренди землі, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити громадянам Корсаку Івану Феодосійовичу та Корсаку Віктору Івановичу термін оренди земельної ділянки на вул. Конякіна, 18в площею 0,2298 га строком на 5 років для обслуговування адміністративного та складського приміщень, згідно з додатком.

2. Поновити громадянам Корсаку Івану Феодосійовичу та Корсаку Віктору Івановичу договір оренди землі, зареєстрований в Державному реєстрі земель від 27.03.2007 за № 040707700024, шляхом укладення додаткової угоди до договору оренди землі, на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3. Зобов’язати громадян Корсака Івана Феодосійовича та Корсака Віктора Івановича:

3.1. В місячний термін укласти з міською радою додаткову угоду до договору оренди землі.

3.2. Зареєструвати додаткову угоду до договору оренди землі в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

3.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

4. У разі неукладення додаткової угоди до договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність, а договір оренди землі вважається припиненим у зв’язку з закінченням строку, на який його було укладено.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру              (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк