1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 28.03.2012 №22/84 м. Луцьк

Про поновлення договору оренди землі ОК «ЖБК Еталон» для будівництва та обслуговування 9 поверхового багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Конякіна, 17а

Розглянувши клопотання обслуговуючого кооперативу «ЖБК Еталон» щодо поновлення договору оренди землі, зареєстрованого в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 19.10.2006 за № 040607700292, інформацію Луцької об’єднаної державної податкової інспекції щодо відсутності заборгованості по орендній платі за дану земельну ділянку, керуючись статтями 12, 124-126 Земельного кодексу України,  ст. 33 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», пунктами 8, 29 договору оренди землі, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Продовжити обслуговуючому кооперативу «ЖБК Еталон» термін оренди земельної ділянки на вул. Конякіна, 17а площею 0,1947 га строком на 5 років для будівництва та обслуговування 9 поверхового багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями, згідно з додатком.

2. Поновити обслуговуючому кооперативу «ЖБК Еталон» договір оренди землі, зареєстрований в книзі записів державної реєстрації договорів оренди землі 19.10.2006 за № 040607700292, шляхом укладення додаткової угоди до договору оренди землі, на вказаних в даному рішенні умовах, а також оформити інші документи, необхідні для вчинення цієї угоди.

3. Зобов’язати обслуговуючий кооператив «ЖБК Еталон»:

3.1. В місячний термін укласти з міською радою додаткову угоду до договору оренди землі.

3.2. Зареєструвати додаткову угоду до договору оренди землі в управлінні Держкомзему у м. Луцьку Волинської області.

3.3.   Виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

3.4. Забезпечувати збереження та вільний доступ до мереж міських інженерних комунікацій, що проходять по зазначеній території, для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

3.5. Провести благоустрій території прилеглої до будівництва 9 поверхового багатоквартирного житлового будинку та дворової території на вул. Конякіна, 17а.

4. У разі неукладення додаткової угоди до договору оренди землі впродовж шести календарних місяців з моменту прийняття даного рішення, воно втрачає чинність, а договір оренди землі вважається припиненим у зв’язку з закінченням строку, на який його було укладено.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру              (Никитюк В.С.).

 

 

Міський голова                                                                                Микола Романюк