1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 31.10.2019 №416 м. Луцьк

Про позачергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17.04.2019 № 274-1, з метою забезпечення належного виконання повноважень старости Прилуцького старостинського округу Луцької міської територіальної громади:

 

1. Призначити позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради на 01 листопада 2019 року о 09.30 в залі засідань міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19).

2. Виконавчим органам міської ради погодити відповідні проєкти рішень в порядку, встановленому Регламентом роботи виконавчого комітету, та подати в загальний відділ міської ради.

3. Загальному відділу довести розпорядження до відома членів виконавчого комітету, депутатів міської ради, опублікувати на офіційному сайті Луцької міської ради.

4. Відділу інформаційної роботи довести розпорядження до відома засобів масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                    Григорій НЕДОПАД

 

 

Бортнік 777 943