1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 10.01.2019 №11 м. Луцьк

Про позачергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 23.02.2017 № 110-1, враховуючи звернення служби у справах дітей щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа:

 

1. Призначити позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради на 11 січня 2019 року о 09.30 в залі засідань міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19) для розгляду питання про надання житла.

2. Відділу реєстру житлового фонду департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Г. Козюта) підготувати та погодити проект рішення в порядку, встановленому Регламентом роботи виконавчого комітету, та подати в загальний відділ міської ради.

3. Загальному відділу (Н. Бортнік) довести розпорядження до відома членів виконавчого комітету, депутатів міської ради, опублікувати на офіційному сайті Луцької міської ради.

4. Відділу інформаційної роботи (З. Балюк) довести розпорядження до відома засобів масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Ю. Вербича.

 

 

Секретар міської ради                                                 Григорій ПУСТОВІТ

 

 

Поліщук 777 948