1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 30.05.2012 №25/15 м. Луцьк

Про прийняття виконаних робіт по реконструкції мереж водовідведення на Київському майдані в м. Луцьку

Розглянувши звернення головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Дати згоду на прийняття виконаних робіт по реконструкції мереж водовідведення на Київському майдані в м. Луцьку на загальну суму 307 459, 60 (триста сім тисяч чотириста п’ятдесят дев’ять) гривень 60 коп.

         2. Луцькому спеціальному комунальному автотранспортному підприємству «Луцькспецкомунтранс» (Кузьмич В.Ф.) забезпечити прийняття виконаних робіт по реконструкції мереж водовідведення на Київському майдані в м. Луцьку згідно з актом приймання-передачі.

3. Поповнити статутний фонд Луцького спеціального комунального автотранспортного підприємства «Луцькспецкомунтранс» на суму 307 459, 60 (триста сім тисяч чотириста п’ятдесят дев’ять) гривень 60 коп.

4. Внести та затвердити зміни до статуту Луцького спеціального комунального автотранспортного підприємства «Луцькспецкомунтранс», виклавши пункт 3.2. Статуту в новій редакції (додається).

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Л.Соколовську та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження .         

        

 

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк