1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 20.07.2011 №12/12 м. Луцьк

Про прийняття виконаних робіт з комплексного благоустрою прилеглої території до будівлі Волинської облдержадміністрації на Київському майдані, 9

Розглянувши звернення головного управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації,  керуючись Порядком надання і використання коштів обласного бюджету на фінансування витрат, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг комунальної власності та автомобільних доріг загального користування місцевого значення, затвердженого рішенням Волинської обласної ради п’ятого скликання від 30.06.2010 № 41/26 та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Дати згоду на прийняття виконаних робіт з комплексного благоустрою прилеглої території до будівлі Волинської облдержадміністрації на Київському майдані,9 балансовою вартістю  3 667 806,96 (три мільйони шістсот шістдесят сім тисяч вісімсот шість) гривень 96 копійок.

         2. Управлінню житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради  (Кальков А.І.) забезпечити прийняття виконаних робіт з комплексного благоустрою прилеглої території до будівлі Волинської облдержадміністрації на Київському майдані,9 згідно з актом приймання-передачі.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження (Дячук Р.О.).

 

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк