1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 29.01.2012 №84-рб м. Луцьк

Про призначення Мацьківа В.І.

1. Призначити з 30 січня 2012 року Мацьківа Володимира Івановича на посаду завідувача сектору зв’язку та інформаційних систем управління транспорту та зв’язку  Луцької міської ради по переводу з посади головного спеціаліста відділу економіки та інвестицій управління економіки Луцької міської ради у зв’язку з успішним проходженням стажування з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

Підстава: заява Мацьківа В.І., індивідуальний план стажування, доповідна записка стажиста та висновки начальника управління транспорту та зв’язку  Луцької міської ради Дячука Р.О. про проходження стажування.

2. Взяти до уваги, що Мацьківу Володимиру Івановичу присвоєно 11-й (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування; щомісячна надбавка за вислугу років встановлена у розмірі 15 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, що відповідає його стажу державної служби станом на 30 січня 2012 року -  9 років 2 місяці 18 днів.

3. Управлінню економіки Луцької міської ради (Ковпак Л.М.) провести відповідний розрахунок з Мацьківим В.І. і перерахувати грошову компенсацію за 3 календарних дні за період роботи з 11.11.2011 по 29.01.2012 виконавчому комітету Луцької міської ради.Міський голова                                                                         Микола Романюк  

Сорока  777906