1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 17.05.2012 №249 м. Луцьк

Про призначення одноразових творчих премій міського голови працівникам галузі культури і мистецтва міста, аматорам народної творчості, обдарованій молоді та членам громади, які провадять діяльність у сфері культури

Відповідно до статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 28.12.2011 № 18/28 «Про Програму фінансування культурно-мистецьких заходів у місті Луцьку на 2012 рік», Положення про щорічні одноразові творчі премії міського голови працівникам галузі культури і мистецтва міста, аматорам народної творчості, обдарованій молоді та членам громади, які провадять діяльність у сфері культури, затвердженого розпорядженням міського голови від 29.03.2012 №134, та у зв’язку з відзначенням Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

 

1. Призначити одноразові творчі премії міського голови працівникам галузі культури і мистецтва міста, аматорам народної творчості, обдарованій молоді та членам громади, які провадять діяльність у сфері культури, у розмірі 500,00 (п’ятсот) грн. кожному, згідно з додатком.

2. Управлінню культури (Комарук М.П.) провести виплату премії міського голови в межах кошторису на проведення культурно-мистецьких та культурологічних заходів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк

 

Комарук 727716

Додатки: