1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний зі змінами
Розпорядження від 18.02.2019 №73 м. Луцьк

Про проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, на виконання Указу Президента України від 30.01.2019 № 22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році”, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 08.02.2019 № 60 “Про проведення призову громадян України на строкову військову службу на території області в квітні-червні 2019 року”, з метою визначення стану здоров’я призовників, їх моральних та професійних якостей, а також матеріального і соціального стану призовників та членів їх сімей:

 

1. Луцькому об’єднаному міському військовому комісаріату:

1.1. Організувати:

- з 18 лютого по 28 квітня 2019 року роботу міської військово-лікарської комісії з медичного  огляду призовників;

- з 01 квітня по 28 червня 2019 року роботу міської призовної комісії (у робочі дні) на призовній дільниці Луцького об’єднаного міського військового комісаріату, розташованих на базі комунального підприємства “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3” на вулиці Стефаника, 3а, у складі згідно з додатками 1, 2 (у робочі дні).

1.2. Призов проводити з числа придатних за станом здоров'я громадян чоловічої статі, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

1.3. З метою всебічного вивчення особистих якостей юнаків, забезпечення міської призовної комісії повними та об’єктивними даними для прийняття рішення про призначення за видами (родами) військ Збройних сил України та іншими військовими формуваннями, недопущення направлення  до режимних частин призовників, які не відповідають вимогам служби в цих частинах, створити позаштатну групу з професійно-психологічного відбору під час проведення призову громадян 1992-2001 року народження, до складу якої включити працівників військового комісаріату, Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області та психолога управління освіти.

1.4. Спільно з департаментом сім'ї, молоді та спорту міської ради організувати урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України.

2. Управлінню охорони здоров’я  міської ради:

2.1. Виділити лікарів та молодший медичний персонал для роботи у складі міської військово-лікарської комісії з медичного огляду призовників (основної та резервної) згідно з додатком 2.

На час роботи лікарів і молодший медичний персонал на призовній дільниці звільнити їх від виконання постійних обов’язків із збереженням за ними займаної посади і середнього заробітку за місцем постійної роботи.

2.2. Взяти під особистий контроль забезпеченість призовної комісії необхідним медичним інвентарем для проведення аналізів та огляду призовників (реактиви, флюорографічна плівка, медичний інструментарій) згідно з додатком 3.

2.3. Відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14.08.2008 № 402, зареєстрованого наказом Міністерства юстиції України від 17.11.2008 № 1109/15800, забезпечити проведення серологічного аналізу крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту “В”, антиген до вірусу гепатиту “С”, реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RV), визначення групи крові та резус-належності, флюорографічного обстеження органів грудної клітини.

2.4. Направити на міську призовну дільницю Луцького об’єднаного міського військового комісаріату до 18 лютого 2019 року амбулаторні картки хворих (Ф.№ О25-1/ю) і списки призовників, які знаходяться на обліку з приводу захворювання на трахому, туберкульоз, нервово-психічних хвороб та шкірно-венеричних захворювань, а також з приводу наркоманії та алкоголізму.

2.5. Для своєчасного стаціонарного обстеження (в разі необхідності – лікування) призовників на період призову виділити в лікувальних закладах та установах міста необхідну кількість ліжок. Обстеження призовників проводити позачергово, безкоштовно згідно з направленнями міської призовної комісії. В разі зарахування призовників у лікувальні заклади в день призову негайно інформувати про це військовий комісаріат.

2.6. До 18 лютого 2019 року подати в Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат перелік лікувально-профілактичних підприємств, куди будуть направлятись призовники, які потребують стаціонарного (амбулаторного) медичного обстеження (лікування).

 2.7. Забезпечити проведення медичного огляду призовників лікарями: терапевтом і дерматовенерологом перед безпосередньою відправкою у складі військових команд на збірний пункт обласного військового комісаріату.

3. Зобов’язати керівників житлово-експлуатаційних організацій, інших організацій, підприємств та установ, що здійснюють експлуатацію будинків незалежно від підпорядкування та форм власності:

- на вимогу Луцького об’єднаного міського військового комісаріату провести заходи щодо оповіщення призовників, які підлягають призову на строкову військову службу, а також негайно інформувати про причини їх неявки  на призовну дільницю;

- призначити відповідальних осіб за оповіщення призовників, які підлягають призову;

- до 18 лютого 2019 року надати відомості про відповідальних осіб з зазначенням контактних телефонів у Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат;

- інформацію про хід оповіщення призовників подавати у Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою: м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85А, кабінет № 406 (довідки за тел. 751 431).

4. Рекомендувати засобам масової інформації в період призову в ранковий та вечірній час передавати інформацію про початок призову громадян 1992-2001 року народження на строкову військову службу та необхідність їх прибуття на призовну дільницю, що на вул. Стефаника, 3а (приміщення комунального підприємства “Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 3”), з документами, які засвідчують їх особу, сімейний стан та освіту.

5. Луцькому відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області:

5.1. До 18 лютого 2019 року подати в Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат списки юнаків 1992-2001 року народження:

- які притягались до кримiнальної вiдповiдальностi; 

- щодо яких ведеться дізнання або досудове слідство;

- які викликались до правоохоронних органів за антисуспiльну  поведiнку.

5.2. Проводити розшук, затримання і доставку до військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку, надсилати в двотижневий строк до військового комісаріату відомості про випадки виявлення громадян, які не перебувають, проте повинні перебувати на військовому обліку.

5.3. Для забезпечення охорони громадського порядку під час роботи міської призовної комісії у квітні-червні 2019 року направляти на призовну дільницю двох працівників (у робочі дні) з 09.00 до 18.00.

6. Луцькому міському відділу УДМС України у Волинській області інформувати Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути взяті на військовий облік.

7. Департаменту фінансів та бюджету міської ради виділити з коштів, передбачених бюджетом міста:

7.1. Для забезпечення роботи міської призовної комісії – відповідно до Програми забезпечення виконання заходів з мобілізаційної підготовки в місті на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 29.11.2018 № 49/56 – 40 000,0 грн для централізованого виготовлення бланків, оформлення особових справ призовників, придбання канцтоварів, необхідного інвентарю та пального (відповідальною особою за отримання та зберігання закуплених матеріальних цінностей призначити заступника голови призовної комісії – військового комісара Луцького об’єднаного міського військового комісаріату, полковника В. Худика) .

7.2. Для забезпечення повноцінної роботи міської військово-лікарської комісії з медичного огляду призовників, закупівлі рентгенівських плівок, хімікатів для проявки плівок, хімікатів для проведення аналізів сечі та крові, медикаментів – 15 000,0 грн в межах видатків, передбачених на забезпечення медикаментами закладів охорони здоров’я.

8. Господарсько-технічному відділу міської ради сприяти матеріально-технічному забезпеченню роботи міської призовної комісії.

9. Міській призовній комісії після завершення роботи в десятиденний термін подати мені об’єктивну інформацію про підсумки весняного призову 2019 року.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на голову міської призовної комісії, заступника міського голови Петрочука К.П.

 

 

 

Секретар міської ради                                                         Григорій ПУСТОВІТ

 

 

Бенесько 777 913