1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 01.07.2011 №307 м. Луцьк

Про проведення семінару-тренінгу

 

         З метою підвищення якості надання послуг замовникам шляхом створення Центру муніципальних послуг та в рамках співпраці з Центром політико-правових реформ (м. Київ), Центром досліджень місцевого самоврядування (м. Львів) спільно зі Швейцарським бюро співробітництва в Україні, Німецьким товариством технічного співробітництва за фінансової підтримки Фонду Фрідріха Наумана:

 

1. Провести 7,8 липня 2011 року семінар-тренінг на тему «Створення та організація діяльності Центру надання адміністративних послуг» відповідно до програми (додаток 1).

 

2. Затвердити склад учасників семінару-тренінгу «Створення та організація діяльності Центру надання адміністративних послуг» згідно з додатками 2-4.

 

3. Керівникам виконавчих органів міської ради забезпечити участь у семінарі-тренінгу учасників.

 

4. Учасникам семінару-тренінгу за результатами навчання актуалізувати послуги, що надаються виконавчими органами міської ради, за необхідності внести відповідні зміни, розробити технологічні карти на кожну послугу та подати у відділ звернень громадян до 01.08.2011.

 

5. Відділу кадрової роботи та нагород (Гудима В.М.) забезпечити оформлення слухачами навчальних формулярів після проведення семінару-тренінгу.

 

6. Відділам звернень громадян (Карп’як Л.В.), організаційному (Закрижевська О.В.), господарсько-технічному (Давидов І.В.) забезпечити організацію та проведення семінару-тренінгу.

 

7.  Відділу секретаріату міської ради (Касьянова Т.Т.) проінформувати депутатів міської ради про проведення семінару-тренінгу.

8. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) забезпечити висвітлення заходу на офіційному сайті міської ради та в засобах масової інформації.

 

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кравчука С.Є.

 

 

 

Міський голова                                                                                                       Микола Романюк

 

 

Карп’як 777908