1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 11.06.2012 №280 м. Луцьк

Про проведення в місті акції “Чисте повітря”

 

На виконання законів України „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про охорону атмосферного повітря”, „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, з метою зменшення антропогенного навантаження на атмосферне повітря стаціонарними та пересувними джерелами провести в місті в період з 11 червня до 11 липня 2012 року акцію „Чисте повітря”:

 

1. Відділу екології міської ради (Сорока Б.Г.):

1.1. Провести установчу нараду з представниками контролюючих служб з питань охорони атмосферного повітря та проведення акції „Чисте повітря” на території міста.

1.2. На період проведення загальноміської акції „Чисте повітря” скоординувати дії управління транспорту та зв’язку, відділення ДАІ (з обслуговування м. Луцька) УМВС України у Волинській області, Волинської обласної ради Українського товариства охорони природи, Державної екологічної інспекції у Волинській області, ПАТ „Волинь-Авто”, ДП „Автоскладальний завод № 1” АТ „АК „Богдан Моторс”, підприємства „Волиньавтомотосервіс” щодо виїзного контролю викидів відпрацьованих газів автомобільного транспорту, який експлуатується в місті; контроль здійснити на вулицях міста, зазначених у додатку 1, на підприємствах міста при виїзді автомобільного транспорту на маршрут та на кінцевих зупинках маршрутних таксі.

1.3. Заміри викидів забруднюючих речовин автомобільного транспорту фіксувати в акті за формою згідно з додатком 2.

2. Затвердити графік проведення загальноміської акції „Чисте повітря” та визначити відповідальних осіб згідно з додатком 3.

3. ДП „Волиньстандартметрологія” (Єрко Т.А.) інформувати відділ екології Луцької міської ради про результати постійного контролю якості пального оптових постачальників нафтопродуктів.

4. Волинському обласному центру з гідрометеорології державної гідрометеорологічної служби (Бондарчук Р.І.), санітарно-епідеміологічній станції м. Луцька та Луцького району (Ульчак І.М.) забезпечити безперебійну роботу з лабораторного контролю якості повітря в пунктах моніторингу і на маршрутних постах, здійснити спеціальний аналіз в період проведення акції „Чисте повітря” та інформувати відділ екології Луцької міської ради щодекади.

5. Підприємствам, установам та організаціям, на балансі яких перебуває автомобільний транспорт:

5.1. Не допускати виїзду на маршрут автомобільного транспорту в разі перевищення допустимого рівня токсичності викидів відпрацьованих газів.

5.2. Забезпечити виїзд на маршрут транспортних засобів у відповідності до вимог:

- ДСТУ 4276:2004 Система стандартів у галузі охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання ресурсів. Атмосфера. Норми і методи вимірювань димності відпрацьованих газів автомобілів з дизелями або газодизелями;

- ДСТУ 4277:2004 Атмосфера. Норми і методи вимірювання вмісту оксиду вуглецю та вуглеводнів у відпрацьованих газах автомобілів з двигунами, що працюють на бензині або газовому паливі.

6. Підприємствам, акредитованим у галузі контролю за викидами забруднюючих речовин від пересувних джерел забруднення атмосферного повітря:

6.1. Забезпечити відповідність технічним характеристикам експлуатаційної здатності обладнання та приладів метрологічних підрозділів і взяти участь у загальноміській акції “Чисте повітря”.

6.2. При проходженні обов’язкового технічного контролю транспортних засобів фізичними та юридичними особами, які є власниками чи експлуатують їх, видавати талон перевірки токсичності викидів двигуна автомобіля встановленого зразка.

7. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести це розпорядження до відома підприємств, установ, організацій міста та лучан через засоби масової інформації.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

 

Сорока 724 160