1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 18.09.2019 №571-1 м. Луцьк

Про припинення дії погодження розміщення групи тимчасових споруд на вул. Конякіна, 14

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «НЕКТАР» щодо припинення дії погодження розміщення групи тимчасових споруд, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення Луцької міської ради від 25.01.2017 № 18/16 «Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 06.12.2018 № 804-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Припинити дію погодження товариству з обмеженою відповідальністю «НЕКТАР» розміщення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (літнього торговельного майданчика) на вул. Конякіна, 14.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 17.05.2017 № 255-8 «Про розміщення товариством з обмеженою відповідальністю «НЕКТАР» групи тимчасових споруд на вул. Конякіна, 14» зі зміною від 17.08.2017 № 482-1.

3. Управлінню містобудування та архітектури Луцької міської ради анулювати паспорт прив’язки групи тимчасових споруд на вул. Конякіна, 14.

4. Відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради достроково припинити дію Договору на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю «НЕКТАР», згідно з пунктом 1 цього рішення.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.

 

 

Секретар міської ради                                                     Григорій ПУСТОВІТ

 

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                        Юрій ВЕРБИЧ

 

 

Туз 777 863