1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 03.06.2019 №526-рб м. Луцьк

Про призначення Б.Смаля

Відповідно до статей 10, 15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”:

 

1. ПРИЗНАЧИТИ СМАЛЯ Бориса Анатолійовича з 3 червня 2019 року на посаду директора департаменту економічної політики Луцької міської ради за переведенням з посади помічника міського голови як такого, що успішно пройшов стажування, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

 

Підстава: заява Б.Смаля, індивідуальний план, доповідна записка стажиста, висновки про стажування першого заступника міського голови Г.Недопада.

 

2. ПРИСВОЇТИ СМАЛЮ Борису Анатолійовичу 9-й (дев’ятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

 

3. УСТАНОВИТИ СМАЛЮ Борису Анатолійовичу директору департаменту економічної політики Луцької міської ради надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

 

4. УСТАНОВИТИ СМАЛЮ Борису Анатолійовичу надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи з 3 червня 2019 року.

 

 

Секретар міської ради                                                                     Григорій ПУСТОВІТ

Гудима 777 942

Музичка 777 906