1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 31.05.2018 №495-рб м. Луцьк

Про призначення Лебідь Р.О.

    Відповідно до статей 10, 15 Закону України “Про службу в органах  місцевого самоврядування”, постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006 №268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”:

    1. Призначити з 01 червня 2018 року Лебідь Розалію Олександрівну на посаду провідного спеціаліста відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Луцької міської ради за переведенням з Управління Державної казначейської служби України у м. Луцьку, у зв’язку з успішним проходженням стажування, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

        Підстава: заява Лебідь Р.О., індивідуальний план стажиста, доповідна записка  та  висновки про проходження стажування.

    2. Взяти до уваги, що Лебідь Р.О. присвоєно 12-й (дванадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

     3.  Відповідно  до  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” установити провідному спеціалісту відділу інвестиційної політики департаменту економічної політики Луцької міської ради               Лебідь Р.О. надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 40 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

     4. Надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування  та за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи          Лебідь Р.О.  установити з 01 червня 2018 року.


Секретар міської ради                            Григорій Пустовіт


Гудима 777942
Коваленко  290540