1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 19.12.2018 №1151-рб м. Луцьк

Про призначення Рабчук І.В.

Відповідно до статті 10 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та              інших органів”:

1. Призначити з 20 грудня 2018 року Рабчук Ірину Володимирівну  на посаду головного спеціаліста відділу правової допомоги та судово-претензійної роботи департаменту соціальної політики Луцької міської ради  по переводу з Другого відділу державної виконавчої служби міста Луцька Головного територіального управління юстиції у Волинській області з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

Підстава: заява Рабчук І.В.

2. Відповідно до статті 15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” присвоїти Рабчук Ірині Володимирівні 11-й (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

3. Установити з 20 грудня 2018 року головному спеціалісту відділу правової допомоги та судово-претензійної роботи департаменту соціальної політики Луцької міської ради Рабчук І.В. надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 45 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.


Секретар міської ради                                                            Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Богдан 290537