1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.11.2013 №717-1 м. Луцьк

Про режим роботи нічного клубу «Двадцять перше століття» на проспекті Молоді, 2

У зв’язку зі зверненням товариства з обмеженою відповідальністю «Держава плюс ЛТД» щодо встановлення режиму роботи нічного клубу «Двадцять перше століття» на проспекті Молоді, 2, керуючись статтями 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,  рішенням Луцької міської ради від 23.12.2008 № 33/5 «Про затвердження правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька»,  виконавчий комітет  міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Встановити  на період до 01.01.2014 режим  роботи нічного клубу «Двадцять перше століття» на проспекті Молоді, 2 – до 06.00 год.

2. Зобов’язати:

2.1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Держава плюс ЛТД» забезпечити дотримання вимог чинного законодавства та норм громадського порядку у нічному клубі.

2.2. Відділ муніципальної дружини, управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради та Луцький міський відділ УМВС України у Волинській області здійснювати контроль за дотриманням встановленого режиму роботи  розважального закладу.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Яковлева Т.В.

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами   виконкому                                             Юрій Вербич

 

 

 

Козлюк 777881