1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.11.2013 №687-1 м. Луцьк

Про роботу служби у справах дітей щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши інформацію начальника служби у справах дітей Шульгана Ф.П. про роботу служби у справах дітей щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Інформацію начальника служби у справах дітей Луцької міської ради Шульгана Ф.П. про роботу служби у справах дітей щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання взяти до відома (додається).

2.Службі у справах дітей (Шульган Ф.П.):

2.1.Забезпечувати своєчасне виявлення дітей, які залишились без батьківського піклування, та надання їм статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

2.2.Вживати вичерпних заходів щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання (усиновлення, опіка, піклування, прийомна сім'я).

2.3.Активізувати роботу з кандидатами в усиновлювачі щодо усиновлення дітей старшого віку та дітей з особливими потребами.

2.4.Забезпечити здійснення контролю за збереженням житла та майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Вживати заходів до встановлення опіки над майном і закріплення права користування житлом за дітьми вищезазначених категорій.

2.5.Забезпечити постановку на пільговий квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку у службі у справах дітей та досягли 16-ти річного віку, відповідно до вимог чинного законодавства.  

2.6.Контролювати стягнення аліментів з батьків на дітей, позбавлених батьківського піклування.

2.7.Забезпечити отримання дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, державної допомоги після досягнення ними 18-річного віку. Надавати управлінню освіти списки дітей вищезазначеної категорії та письмово інформувати кожну дитину про місце і порядок отримання допомоги.

3.Центру соціальних служб для дітей, сім”ї та молоді ( Галан Л.В.):

3.1.Посилити роботу, спрямовану на пошук кандидатів у прийомні батьки, батьки - вихователі, з урахуванням потреб дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку у службі у справах дітей та потребують влаштування до сімейних форм виховання.

3.2.Здійснювати соціальний супровід дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані до сімейних форм виховання та перебувають в складних життєвих обставинах.

3.3. Надавати допомогу новопризначеним опікунам (піклувальникам), які не перебувають з підопічними в родинних відносинах, в період адаптації дитини в новій сім'ї.

3.4.Забезпечити постійне інформування служби у справах дітей щодо виникнення несприятливих умов виховання, наявності кризи сімейних відносин, надзвичайних ситуацій тощо в сім’ях, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4.Відділу у справах сім'ї та молоді (Лаба Л.Л.) забезпечити оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5.Управлінню освіти (Гребенюк О.В.):

5.1.Здійснювати контроль за станом утримання, навчання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в навчальних закладах міста.

5.2.Погоджувати зі службою у справах дітей питання переведення (відрахування) з навчальних закладів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

6.Управлінню охорони здоров'я (Кошель Ф.Г.) забезпечити 2 рази на рік проведення медичних оглядів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

7.Міському відділу УМВС України у Волинській області(Марчишак В.Ю.)

7.1.Посилити роботу з розшуку дітей, безвісно відсутніх батьків.

7.2.Забезпечити постійне інформування служби у справах дітей про вчинення злочинів і правопорушень щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, притягнення дітей вищезазначеної категорії та їх опікунів (піклувальників), прийомних батьків до кримінальної та адміністративної відповідальності, самовільне залишення ними сім'ї чи навчального закладу.

8.Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Кравчука С.Є.

 

Міський голова                                                                                                Микола Романюк


Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                                       Юрій Вербич


Шульган 777923