1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 07.08.2019 №452-1 м. Луцьк

Про роботу відділу реєстру житлового фонду департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради за I півріччя 2019 року

Керуючись статтями 30, 52 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою висвітлення діяльності відділу реєстру житлового фонду департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Інформацію начальника відділу реєстру житлового фонду департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради Козюти Г.О. взяти до відома (додається).

2. Відділу реєстру житлового фонду департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради:

2.1. В термін до 01.10.2019 провести перереєстрацію учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та внутрішньо переміщених осіб, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради.

2.2. В термін до 10.09.2019 ініціювати проведення навчання з адміністраторами департаменту ”Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” Луцької міської ради щодо підвищення рівня якості оформлення документів з питань взяття громадян на квартирний облік, визнання громадян наймачами житлових приміщень, надання житла та приватизації.

2.3. З метою визнання спадщини відумерлою та передачі житлових приміщень територіальній громаді міста Луцька активізувати роботу щодо виявлення випадків смерті (оголошення померлими) одиноких осіб, які є власниками нерухомого майна.

2.4. Вживати вичерпних заходів щодо виявлення наймачів житлових приміщень міської комунальної власності, які зареєстровані та не проживають (використовують житлові приміщення не за призначенням або в порушення житлового законодавства) за місцем реєстрації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.

 

 

Секретар міської ради                                                 Григорій ПУСТОВІТ

 

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                  Юрій ВЕРБИЧ

 

 

Коленда   773 160

 

Додатки: