1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Втратив чинність
Рішення виконавчого комітету від 07.11.2018 №705-1 м. Луцьк

Про розміщення підприємцем Імберовською О.В. тимчасової споруди на вул. Лесі Українки, 58

Розглянувши звернення підприємця Імберовської Оксани Василівни щодо розміщення тимчасової споруди та враховуючи звернення товариства з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬПРЕСА» щодо припинення дії погодження розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельного кіоску) на вул. Лесі Українки, 58, з метою впорядкування розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення Луцької міської ради від 25.01.2017 № 18/16 «Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 02.08.2012 № 528-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька», протоколів засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька від 10.10.2018 № 18 та від 29.10.2018 № 19, враховуючи позитивний висновок про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди від 03.10.2017 № П86496-097 управління містобудування та архітектури, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Припинити дію погодження товариству з обмеженою відповідальністю «ВОЛИНЬПРЕСА» розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельного кіоску) на вул. Лесі Українки, 58.

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 15.08.2018 № 520-1 «Про розміщення ТзОВ «ВОЛИНЬПРЕСА» стаціонарної тимчасової споруди на вул. Лесі Українки, 58».  

3. Погодити підприємцю Імберовській Оксані Василівні розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торговельного кіоску) на вул. Лесі Українки, 58 (згідно з додатком) на термін 3 роки, за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів.

4. Зобов’язати підприємця Імберовську Оксану Василівну:

4.1. Звернутись (через Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку) в управління містобудування та архітектури Луцької міської ради для оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.

4.2. Звернутись (через Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку) у відділ управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради для укладення договору на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька.

4.3. Звернутись (через Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку) в управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради для встановлення режиму роботи об’єкта торгівлі та реєстрації Книги відгуків та пропозицій.

4.4. Встановлення тимчасової споруди здійснювати відповідно до паспорта прив’язки за умови отримання дозволу (ордера) в департаменті муніципальної варти Луцької міської ради на роботи з благоустрою відповідно до п. 10 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

4.5. Утримувати в належному стані закріплену за тимчасовою спорудою територію для благоустрою.

4.6. Встановити урни для сміття біля тимчасової споруди, оздобити об’єкт квітковими композиціями, облаштувати освітлення.

4.7. На видному місці пункту дрібнороздрібної торговельної мережі розмістити табличку із зазначенням прізвища, імені, по батькові продавця та відомостей про суб’єкта господарювання.

4.8. Забезпечити продавця пункту дрібнороздрібної торговельної мережі форменим одягом.

4.9. Забезпечити наявність у продавця пункту дрібнороздрібної торговельної мережі документів, якими підтверджується якість і безпека харчових продуктів. 

4.10. Дотримуватись вимог щодо технологічної безпеки функціонування, безпечної експлуатації тимчасових споруд, протипожежних, санітарних вимог та вимог техніки безпеки.

4.11. Дотримуватись Правил розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 02.08.2012 № 528-1, Концепції розміщення та розвитку зовнішньої реклами та вивісок в місті Луцьку, затвердженої рішенням міської ради від 25.05.2016 № 9/6, та Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька, затверджених рішенням Луцької міської ради від 23.12.2008 № 33/5 (зі змінами).

5. Відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради укласти з суб’єктом господарювання договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Петрочука К.П.

 

 

Секретар міської ради                                                           Григорій Пустовіт

 

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                            Юрій Вербич

 

 

Рибай 777881

Туз 777863

Додатки: