1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 08.11.2012 №743-3 м. Луцьк

Про розміщення підприємцем Балабухом С.Є. тимчасових споруд та умови їх функціонування

Розглянувши звернення підприємця Балабуха Сергія Євстафійовича щодо розміщення  тимчасових споруд, з метою впорядкування розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 05.04.2012 №229-1 «Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішень виконавчого комітету Луцької міської ради від 11.04.2012 № 245-1 та від 02.08.2012 № 528-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька» (зі змінами), протоколу засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька від 01.11.2012 №13, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити підприємцю Балабуху Сергію Євстафійовичу розміщення тимчасових споруд для реалізації живої риби  на 1 рік з дати оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди,  за умови заміни існуючих тимчасових споруд протягом місяця після оформлення паспорта прив’язки та укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів, за адресами: бульвар Дружби Народів,3 та вул. Кравчука (відповідно до схеми розміщення, включеної в паспорт прив"язки тимчасової споруди).

2.Зобов’язати підприємця Балабуха Сергія Євстафійовича:

2.1. Звернутись в управління містобудування та архітектури Луцької міської ради для оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд.

2.2. Встановлення тимчасової споруди здійснювати відповідно до паспорта прив’язки за умови отримання дозволу (ордеру) в департаменті житлово- комунального господарства на роботи з благоустрою відповідно до п. 10 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

2.3. Утримувати в належному стані закріплену за тимчасовою спорудою територію для благоустрою.

2.4. Встановити урни для сміття біля тимчасових споруд, облаштувати освітлення.

2.5. Дотримуватись вимог щодо технологічної безпеки функціонування, безпечної експлуатації тимчасової споруди, протипожежних, санітарних вимог та вимог техніки безпеки.

2.6. Дотримуватись Правил розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 02.08.2012 № 528-1, та Концепції  розміщення зовнішньої  реклами в м. Луцьку, затвердженої рішенням міської ради від 29.06.2011 №11/114.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк        

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                            Юрій Вербич

 

Козлюк
782124