1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 24.05.2012 №335-7 м. Луцьк

Про розміщення підприємцем Поповичем В. І. тимчасових споруд та умови їх функціонування

Розглянувши звернення підприємця Поповича Василя Івановича щодо розміщення  тимчасових споруд, з метою впорядкування розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 05.04.2012 №229-1 «Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 11.04.2012 № 245-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька» та протоколу засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька від 16.05.2012 №3, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити підприємцю Поповичу Василю Івановичу розміщення тимчасових споруд для реалізації безалкогольних напоїв власного виробництва, на період з дати оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди до затвердження регуляторного акта - рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька», за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів, за адресами: пр-т Соборності, 32, пр-т Соборності, 6, вул. Станіславського, 50, бульвар Дружби Народів, 4, вул. Шопена, 4,  пр-т Перемоги, 10.

2.Зобов’язати підприємця Поповича Василя Івановича:

2.1. Звернутись в управління містобудування та архітектури Луцької міської ради для оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд.

2.2. Встановлення тимчасової споруди здійснювати відповідно до паспорта прив’язки за умови отримання дозволу (ордеру) в департаменті житлово- комунального господарства на роботи з благоустрою відповідно до п. 10 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

2.3. Утримувати в належному стані закріплену за тимчасовими спорудами територію для благоустрою.

2.4. Встановити урни для сміття біля тимчасових споруд, оздобити об’єкти квітковими композиціями.

2.5. Не використовувати сонцезахисних елементів з логотипами торгових марок, елементів літніх майданчиків (крісел, столів), виготовлених із синтетичних матеріалів, торгових наметів закритого та шатрового типів.

2.6. Дотримуватись вимог щодо технологічної безпеки функціонування, безпечної експлуатації тимчасових споруд, протипожежних, санітарних вимог та вимог техніки безпеки.

2.7. Дотримуватись  Правил розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.04.2012 № 245-1, та Концепції розміщення зовнішньої реклами в м.Луцьку, затвердженої рішенням міської ради від 29.06.2011 №11/114.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                               Юрій Вербич

 

Козлюк
782124