1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 26.07.2012 №500-3 м. Луцьк

Про розміщення підприємцем Рожанською А.С. тимчасових споруд та умови їх функціонування

Розглянувши звернення підприємця Рожанської Алли Сергіївни щодо розміщення  тимчасових споруд, з метою впорядкування розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 05.04.2012 №229-1 «Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 11.04.2012 № 245-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька» та протоколу засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька від 19.07.2012 №7, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Погодити підприємцю Рожанській Аллі Сергіївні розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (група літніх торгових майданчиків «Луцький Діснейленд» - дитяче ігрове містечко), на період з дати оформлення паспорта прив’язки тимчасових споруд до затвердження регуляторного акта -  рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька» на вул. Глушець (поблизу фонтанів), за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів.

2.Зобов’язати підприємця Рожанську Аллу Сергіївну:

2.1. Звернутись в управління містобудування та архітектури Луцької міської ради для оформлення паспорта прив’язки тимчасових споруд.

2.2. Встановлення тимчасових споруд здійснювати відповідно до паспорта прив’язки за умови отримання дозволу (ордеру) в департаменті житлово- комунального господарства на роботи з благоустрою відповідно до п. 10 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

2.3. Утримувати в належному стані закріплену за тимчасовими спорудами територію для благоустрою.

2.4. Встановити урни для сміття біля тимчасових споруд, оздобити об’єкти квітковими композиціями, облаштувати освітлення.

2.5. Не використовувати сонцезахисних елементів з логотипами торгових марок, елементів літніх майданчиків (крісел, столів), виготовлених із синтетичних матеріалів, торгових наметів закритого та шатрового типів.

2.6. Дотримуватись вимог щодо технологічної безпеки функціонування, безпечної експлуатації тимчасових споруд, протипожежних, санітарних вимог та вимог техніки безпеки.

2.7. Дотримуватись  Правил розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.04.2012 № 245-1, та Концепції розміщення зовнішньої реклами в м.Луцьку, затвердженої рішенням міської ради від 29.06.2011 №11/114.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

Міський голова                                                                       Микола Романюк

 

Перший заступник
міського голови                                                                      Святослав Кравчук

 

Козлюк 782124