1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 07.06.2012 №381-4 м. Луцьк

Про розміщення підприємцем Войтюк Н.В. тимчасової споруди та умови її функціонування

 

Розглянувши звернення підприємця Войтюк Наталії Василівни щодо розміщення  тимчасової споруди, з метою впорядкування розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 05.04.2012 №229-1 «Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 11.04.2012 № 245-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька» та протоколу засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька від 16.05.2012 №3, виконавчий комітет міської ради

 

                                                                ВИРІШИВ:

 

            1. Погодити підприємцю Войтюк Наталії Василівні розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (літній торговий майданчик), на період з дати оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди до затвердження регуляторного акта -  рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька» та закінчення судових спорів між Луцькою міською радою та підприємцем  Прокопюк Л.П. з приводу рішення міської ради від 29.06.2010 № 62/50 «Про розміщення підприємцем Прокопюк Л.К. групи малих архітектурних форм у Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки та укладення договору особистого строкового сервітуту», в Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки, за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів.

2.Зобов’язати підприємця Войтюк Наталію Василівну:

2.1. Звернутись в управління містобудування та архітектури Луцької міської ради для оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.

2.2. Встановлення тимчасової споруди здійснювати відповідно до паспорта прив’язки за умови отримання дозволу (ордеру) в департаменті житлово- комунального господарства на роботи з благоустрою відповідно до п. 10 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

2.3. Утримувати в належному стані закріплену за тимчасовою спорудою територію для благоустрою.

2.4. Встановити урни для сміття біля тимчасової споруди, оздобити об’єкт квітковими композиціями, облаштувати освітлення.

2.5. Не використовувати сонцезахисних елементів з логотипами торгових марок, елементів літніх майданчиків (крісел, столів), виготовлених із синтетичних матеріалів, торгових наметів закритого та шатрового типів.

2.6. Дотримуватись вимог щодо технологічної безпеки функціонування, безпечної експлуатації тимчасової споруди, протипожежних, санітарних вимог та вимог техніки безпеки.

2.7. Дотримуватись  Правил розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.04.2012 № 245-1, та Концепції розміщення зовнішньої реклами в м.Луцьку, затвердженої рішенням міської ради від 29.06.2011 №11/114.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                              Юрій Вербич

 

Козлюк 782124