1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 07.06.2012 №381-1 м. Луцьк

Про розміщення публічним акціонерним товариством «Теремно Хліб» тимчасової споруди та умови її функціонування

 

Розглянувши звернення публічного акціонерного товариства «Теремно Хліб» щодо розміщення  тимчасової споруди, з метою впорядкування розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 05.04.2012 №229-1 «Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради  від 11.04.2012 № 245-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька» та протоколу засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька від 29.06.2012 №4, виконавчий комітет міської ради

 

                                                                     ВИРІШИВ:

 

 

1. Погодити публічному акціонерному товариству «Теремно Хліб» розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (кіоск для торгівлі хлібобулочними виробами), на період з дати оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди до затвердження регуляторного акта -  рішення виконавчого комітету Луцької міської ради «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька», на вул. Гордіюк, 35, за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів.

2.Зобов’язати публічне акціонерне товариство «Теремно Хліб»:

2.1. Звернутись в управління містобудування та архітектури Луцької міської ради для оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.

2.2 Встановлення тимчасової споруди здійснювати відповідно до паспорта прив’язки за умови отримання дозволу (ордеру) в департаменті житлово- комунального господарства на роботи з благоустрою відповідно до п. 10 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

2.3. Утримувати в належному стані закріплену за тимчасовою спорудою територію для благоустрою.

2.4. Встановити урни для сміття біля тимчасової споруди, оздобити об’єкт квітковими композиціями, облаштувати освітлення.

2.5. Не використовувати сонцезахисних елементів з логотипами торгових марок, торгових наметів закритого та шатрового типів.

2.6. Дотримуватись вимог щодо технологічної безпеки функціонування, безпечної експлуатації тимчасової споруди, протипожежних, санітарних вимог та вимог техніки безпеки.

2.7. Дотримуватись вимог Правил розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 11.04.2012 № 245-1, та Концепції розміщення зовнішньої реклами в м.Луцьку, затвердженої рішенням міської ради від 29.06.2011 №11/114.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                               Юрій Вербич

 

 

Козлюк 782124