1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.11.2013 №718-1 м. Луцьк

Про розміщення пунктів продажу хвойних дерев до Новорічних та Різдвяних свят на вулицях міста

Керуючись ст.ст. 30, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  відповідно до рішень Луцької міської ради  від 29.07.2009 №44/2 «Про Правила благоустрою міста Луцька», від 30.12.2009 № 52/39 «Про обмеження розміщення малих архітектурних форм на центральних вулицях та площах міста»,  виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1.      Дозволити суб’єктам господарювання в період з 15 грудня 2013  року по 15 січня 2014 року здійснювати продаж хвойних дерев до Новорічних та Різдвяних свят на погоджених з контролюючими органами вулицях міста, вказаних в додатку, за наявності відповідного письмового погодження управління розвитку підприємництва та реклами  Луцької міської ради.

2. Доручити Луцькому міськрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області (Ульчак І.М.) здійснювати  санітарно-епідеміологічний нагляд за продажем хвойних дерев на території міста.

3. Зобов’язати відділ муніципальної дружини (Шпак В.Л.), управління розвитку підприємництва та реклами (Козлюк О.Є.) та Луцький міський відділ УМВС України у Волинській області (Марчишак В.Ю.) забезпечити контроль за здійсненням торгівлі хвойними деревами виключно у встановлених місцях.

4. Зобов’язати суб’єктів підприємницької діяльності:

- укласти з житлово-комунальними підприємствами міста договір на виконання робіт з прибирання території пунктів продажу хвойних дерев;

-  дотримуватись вимог чинного законодавства та інших нормативно-правових актів щодо продажу хвойних дерев на вулицях міста.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Яковлева Т.В.

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                              Юрій Вербич


Козлюк 777 881

Додатки: