1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 08.11.2012 №743-1 м. Луцьк

Про розміщення товариством з обмеженою відповідальністю «ЕМПІРО УКРАЇНА» тимчасової споруди та умови її функціонування

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю  «ЕМПІРО УКРАЇНА» щодо розміщення  тимчасової споруди, з метою впорядкування розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 05.04.2012 №229-1 «Про затвердження комплексних схем розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішень виконавчого комітету Луцької міської ради від 11.04.2012 № 245-1 та від 02.08.2012 № 528-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька» (зі змінами), протоколу засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька від 01.11.2012 №13, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити товариству з обмеженою відповідальністю  «ЕМПІРО УКРАЇНА» розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (павільйон дитячого кафе-кондитерської з дитячим майданчиком для розваг)  на 1 рік з дати оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди, на пр-ті Волі, 3а, за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів.

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю  «ЕМПІРО УКРАЇНА»:

2.1. Звернутись в управління містобудування та архітектури Луцької міської ради для оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.

2.2. Встановлення тимчасової споруди здійснювати відповідно до паспорта прив’язки за умови отримання дозволу (ордеру) в департаменті житлово- комунального господарства на роботи з благоустрою відповідно до п. 10 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

2.3. Утримувати в належному стані закріплену за тимчасовою спорудою територію для благоустрою.

2.4. Встановити урни для сміття біля тимчасової споруди, оздобити об’єкт квітковими композиціями.

2.5. Не використовувати сонцезахисних елементів з логотипами торгових марок, елементів літніх майданчиків (крісел, столів), виготовлених із синтетичних матеріалів, торгових наметів закритого та шатрового типів.

2.6. Дотримуватись вимог щодо технологічної безпеки функціонування, безпечної експлуатації тимчасових споруд, протипожежних, санітарних вимог та вимог техніки безпеки.

2.7. Дотримуватись  Правил розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 02.08.2012 № 528-1, та Концепції розміщення зовнішньої реклами в м. Луцьку, затвердженої рішенням міської ради від 29.06.2011 №11/114.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Байцима В.Ф.

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                Юрій Вербич

 

Козлюк
782124