1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.11.2013 №719-1 м. Луцьк

Про розміщення товариством з обмеженою відповідальністю «Волинський хлібокомбінат» тимчасової споруди та умови її функціонування

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Волинський хлібокомбінат» щодо розміщення  тимчасової споруди, з метою впорядкування розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішень виконавчого комітету Луцької міської ради  від 02.08.2012 № 528-1 «Про Правила розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька»,  протоколу засідання робочої групи з погодження місця розташування та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька від 15.11.2013 №35, враховуючи позитивний висновок про відповідність намірів щодо місця розташування тимчасової споруди від 01.11.2013 №130/20.1-40 на № П3939-096 управління містобудування та архітектури, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:   

1. Погодити товариству з обмеженою відповідальністю «Волинський хлібокомбінат» розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (кіоск для торгівлі хлібобулочними виробами)  на вул. Софії Ковалевської, біля житлового будинку № 52 (згідно з додатком) на термін 2 роки, за умови укладення договорів на прибирання території та вивіз побутових відходів.

 

2. Зобов’язати товариство з обмеженою відповідальністю «Волинський хлібокомбінат»:

 

2.1. Звернутись в управління містобудування та архітектури Луцької міської ради для оформлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.

2.2. Встановлення тимчасової споруди здійснювати відповідно до паспорта прив’язки за умови отримання дозволу (ордеру) в департаменті житлово - комунального господарства на роботи з благоустрою відповідно до п. 10 Правил благоустрою міста Луцька, затверджених рішенням міської ради від 29.07.2009 № 44/2.

2.3. Утримувати в належному стані закріплену за тимчасовою спорудою територію для благоустрою.

2.4. Встановити урни для сміття біля тимчасової споруди, оздобити об’єкт квітковими композиціями, облаштувати освітлення.

2.5.Дотримуватись вимог щодо технологічної безпеки функціонування, безпечної експлуатації тимчасової споруди, протипожежних, санітарних вимог та вимог техніки безпеки.

2.6. Дотримуватись вимог Правил розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 02.08.2012 № 528-1, та Концепції розміщення зовнішньої реклами в м. Луцьку, затвердженої рішенням міської ради від 29.06.2011 №11/114.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Яковлева Т.В.

 

Міський голова                                                                         Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                               Юрій Вербич

 

 

Козлюк 777 881
Матвіїв 777864