1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 08.09.2011 №13/116 м. Луцьк

Про транскордонні проекти в рамках ІІ набору Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013

Керуючись Законом України про «Транскордонне співробітництво» та відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 8 грудня 2010 р. № 1111 «Про затвердження Порядку підготовки та реалізації проектів у рамках програм прикордонного співробітництва  Європейського інструменту сусідства та партнерства», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою створення сприятливих умов для отримання і освоєння технічної допомоги Європейського Союзу, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Підтримати та подати проекти, в яких виконавчий комітет Луцької  міської ради є аплікантом або партнером, до участі у ІІ наборі Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

 

2. У разі перемоги проектів та отримання відповідного фінансування передбачити в міському бюджеті 2013 року співфінансування у розмірі десяти відсотків від бюджету заходів, що реалізовуватимуться в Луцьку. 

 

3. Право підпису проектних заявок, додатків до них та супровідних документів надати міському голові Романюку М.Я., першому заступнику міського голови Кравчуку С.Є. та заступнику міського голови Байциму В.Ф.

 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Романюка М.Я.

 

 

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк