1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 16.03.2020 №72/4 м. Луцьк

Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19

Відповідно до статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року №131 «Про запобігання поширенню на території області  коронавірусу COVID-19», рішення виконкому міської ради від 12.03.2020 “166-1 “Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території м. Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу”, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. З 16 березня 2020 року до закінчення карантину тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу:

    кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;    
    дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних та зоопарку;
    фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;
    усіх закладів торгівлі, крім продуктових та аптек;
    торговельно-розважальних центрів, та нічних клубів;
    ринків, ярмарків та інших місць масової торгівлі;
    ресторанів, закладів громадського харчування (крім роботи з доставки їжі), барів, клубів, кафе, дискотек, пабів в тому числі закладів харчування на автозаправних станціях;
    закладів побутового обслуговування, а саме салонів краси, саун та лазень, косметологічних кабінетів, кабінетів масажів, перукарень, тату салонів та інше;
    стоматологічних кабінетів усіх форм власності, за винятком КП “Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка”.
Встановити для усіх підприємств, установ, закладів, що здійснюють торгівлю та обслуговування населення максимально допустиму одночасно кількість відвідувачів з розрахунку 15 кв.м на одного відвідувача.
Заборонити вуличні концерти та виступи вуличних музикантів.
2. Рекомендувати закриття підприємств, установ, організацій міста, а у разі неможливості їх закриття через безперервний виробничий цикл, дозволити їх роботу під особисту відповідальність керівника.
3. Продовжити призупинення навчання у закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, та заняття у спортивних школах, секціях, гуртках, курсах, тощо та рекомендувати призупинити навчання керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти та вищих навчальних закладів усіх форм власності.
4. Власникам торгівельних закладів, банків, поштових відділень та інших закладів забезпечити за допомогою розмітки в касовій зоні, та у разі необхідності на вході, між людьми в черзі відстань 1,5 метри, а також встановлення дезінфекторів для обробки продуктових корзин і візків. Видавати кожному відвідувачу одноразові рукавички, у разі неможливості забезпечити дезинфікатори на вході, здійснювати регулярне прибирання та дезинфікацію приміщень.
5. Рекомендувати:
    керівництву КП “Луцька міська клінічна лікарня” тимчасово призупинити планову госпіталізацію до окремого рішення;
    керівникам центрів первинної медичної допомоги міста, КП “Луцька міська дитяча поліклініка” змістити акценти роботи сімейних лікарів, педіатрів по прийому громадян з ознаками респіраторних захворювань з поліклінік до відвідування  їх вдома та комунікацію через засоби зв’язку (телефони).
6. Зобов’язати керівників КП «Луцька міська клінічна лікарня, КП «Луцький клінічний пологовий будинок», КП «Луцька міська дитяча поліклініка», центри первинної медичної допомоги, КП “Луцька міська стоматологічна поліклініка” додатково закупити експрес-тести на коронавірус COVID 19, засоби індивідуального захисту, дезінфікуючі засоби, захисні костюми, кисневі концентратори, апарати штучної вентиляції легень.
7. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього рішення згідно з чинним законодавством України.
8. Доручити управлінню розвитку підприємництва та реклами міської ради здійснювати щоденний моніторинг цін в аптеках. В разі виявлення порушень законодавства про ціноутворення негайно звертатись до Антимонопольного комітету України, прокуратури, Служби безпеки України.
9. Доручити виконавчим органам міської ради забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які належать до сфери їх діяльності.
10. Доручити відділу інформаційної роботи та відділу зв’язків з громадськістю міської ради забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних та друкованих засобів масової інформації.


 
Секретар міської ради                                                  Григорій ПУСТОВІТ


Кирилюк 770 721