1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 19.06.2018 №265 м. Луцьк

Про тимчасове зупинення руху транспорту вулицею Кравчука

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з необхідністю виконання робіт на тепловій мережі в межах реалізації Проекту модернізації системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку:

 

1. Зупинити рух транспорту вулицею Кравчука на ділянці від заїзду до житлового будинку № 26 до перехрестя з вул. Воїнів-інтернаціоналістів з 08.00 25 червня до 20.00 27 червня 2018 року.

2. Виконавцю робіт – ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» – встановити необхідні дорожні знаки на період зупинення руху транспорту та відновити благоустрій після виконання ремонтних робіт до 30.07.2018.

3. Департаменту муніципальної варти (Сиротинська Ю.Я.) проконтролювати відновлення благоустрою після завершення ремонтних робіт на тепловій мережі.

4. Управлінню транспорту та зв’язку (Середа О.Л.) довести розпорядження до відома підприємств та підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

5. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести розпорядження до відома громадськості через офіційний сайт Луцької міської ради.        

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а в частині встановлення дорожніх знаків – на виконавця робіт – ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536».

 

 

Перший заступник

міського голови                                                                         Григорій Недопад

 

 

Малютіна  773219