1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 20.06.2018 №269 м. Луцьк

Про тимчасове зупинення руху транспорту вулицею Загородньою

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з необхідністю виконання робіт на тепловій мережі в межах реалізації Проекту модернізації системи централізованого теплопостачання у м. Луцьку:

 

1. Зупинити рух транспорту вулицею Загородньою на ділянці від заїзду до котельні на вул. Загородній, 3а до перехрестя з проспектом Відродження з 08.00 25 червня  2018 року і до завершення робіт.

2. Виконавцю робіт – ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» – встановити необхідні дорожні знаки на період зупинення руху транспорту та відновити благоустрій після виконання ремонтних робіт до 15.08.2018.

3. Департаменту муніципальної варти (Сиротинська Ю.Я.) проконтролювати відновлення благоустрою після завершення ремонтних робіт на тепловій мережі.

4. Відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести розпорядження до відома громадськості через офіційний сайт Луцької міської ради.        

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В., а в частині встановлення дорожніх знаків – на виконавця робіт – ПАТ «Луцьксантехмонтаж № 536».

 

 

Секретар міської ради                                                          Григорій Пустовіт

 

 

Малютіна  773219