1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Втратив чинність, регуляторний акт
Рішення виконавчого комітету від 16.05.2018 №265-1 м. Луцьк

Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху

         Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення на міських маршрутах загального користування, погодження Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та рекомендації комісії з питань ціноутворення та тарифної політики  виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Встановити граничний тариф на послугу з перевезення одного пасажира автобусами на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху – 5,00 грн.

2. Для дітей шкільного віку, учнів та студентів від 6 до 18 років встановити вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування у розмірі 2,00 грн. за одну поїздку, за наявності учнівського, студентського квитка.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконкому Луцької міської ради від 28.03.2017 №133-1 «Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах в звичайному режимі руху та у режимі маршрутного таксі», з моменту набрання чинності зазначеного рішення.

4. Доручити відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести рішення до відома громадськості шляхом публікації у засобах масової інформації не пізніше 10 днів після його ухвалення.

5. Рішення набуває чинності з дати офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням  рішення покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.

 

 

Секретар міської ради                                                                  Григорій Пустовіт

 

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому                                                  Юрій Вербич      

 

 

Озінович 777955