1. Головна
  2. Документи
  3. Проєкти рішень виконавчого комітету
Чинний, регуляторний акт
Проєкти рішень виконавчого комітету від 01.09.2021 м. Луцьк

Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах у звичайному режимі руху

Керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про автомобільний транспорт», відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року № 1175 “Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту”, враховуючи звернення суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення на міських маршрутах загального користування, рекомендації комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Встановити граничний тариф на послугу з перевезення одного пасажира автобусами на міських маршрутах загального користування у звичайному режимі руху - 8,00 грн.

2. Для учнів закладів загальної середньої освіти міста Луцька встановити вартість проїзду у автобусах на міських маршрутах загального користування у розмірі 4,00 грн за одну поїздку, за наявності учнівського квитка.

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконкому Луцької міської ради від 23.05.2019 № 331-1 “Про вартість проїзду в автобусах, що працюють на міських маршрутах в звичайному режимі руху”.

4. Доручити управлінню інформаційної роботи довести рішення до відома громадськості шляхом публікації у засобах масової інформації не пізніше 10 днів після його ухвалення.

5. Рішення набуває чинності з дати офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови відповідно до розподілу обов’язків.

 

Міський голова Ігор ПОЛІЩУК

 

Заступник міського голови,

керуючий справами виконкому Юрій ВЕРБИЧ

 

 

Смаль 777 955