1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 16.05.2018 №266-1 м. Луцьк

Про вартість ритуальних послуг, що надаються Луцьким спеціалізованим комбінатом комунально-побутового обслуговування

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про поховання та похоронну справу», наказом Державного комітету України  з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2003 №194 «Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності» (зі змінами та доповненнями), розглянувши звернення Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування, враховуючи погодження Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та рекомендації комісії з питань ціноутворення та тарифної політики  виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Встановити з 16.05.2018 вартість ритуальних послуг, що надаються Луцьким спеціалізованим комбінатом комунально-побутового обслуговування, згідно з додатком.

2. Вважати таким, що втратило чинність з 16.05.2018, рішення виконавчого комітету міської ради від 08.07.2015 № 381-1 «Про вартість ритуальних послуг, що надаються Луцьким спеціалізованим комбінатом комунально-побутового обслуговування».

 3. Доручити відділу інформаційної роботи (Балюк З.В.) довести рішення до відома громадськості шляхом публікації у засобах масової інформації.

 4. Контроль за виконанням  рішення покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.

        

Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт

 

Заступник міського голови,                                                                   
керуючий справами виконкому                                              Юрій Вербич

 

Озінович 777955