1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Втратив чинність
Розпорядження від 11.07.2019 №294 м. Луцьк

Про відкриті дані Луцької міської ради

Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про доступ до публічної інформації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами та з метою забезпечення прозорості та підзвітності діяльності Луцької міської ради та спрощення доступу мешканців та інших зацікавлених сторін до публічної інформації, яка знаходиться у володінні виконавчих органів Луцької міської ради:

 

1. Затвердити положення про відкриті дані Луцької міської ради згідно з додатком 1.

2. Затвердити перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Луцька міська рада, згідно з додатком 2.

3. Затвердити план дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних у Луцькій міській раді у 2019 році згідно з додатком 3.

4. Забезпечити подальше оновлення на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних та офіційному сайті Луцької міської ради наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.

5. Покласти персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та оновлення (оновлення не пізніше п’яти робочих днів з дня внесення змін до набору даних) інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, на керівників виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств міста.

6. Управлінню інформаційно-комунікаційних технологій:

6.1. Скласти до 12.07.2019 план проведення аудиту даних у виконавчих органах міської ради.

6.2. Забезпечувати підвищення рівня знань та компетенцій в галузі відкритих даних працівників виконавчих органів міської ради.

6.3.  Сприяти створенню нових наборів даних, які мають значний суспільний інтерес та підвищують ефективність діяльності виконавчих органів міської ради.

6.4. Популяризувати відкриті дані за допомогою публікацій на офіційному сайті Луцької міської ради, організації круглих столів, виступів в ЗМІ, онлайн опитувань тощо.

7. Комунальним підприємствам міста публікувати відкриті дані у межах своєї компетенції та керуватися положенням про відкриті дані Луцької міської ради.

8. Визнати такими, що втратили чинність:

- розпорядження міського голови від 22.04.2016 № 216 «Про оприлюднення набору даних»;

- розпорядження міського голови від 08.05.2018 № 205 «Про затвердження переліку наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

 

Секретар міської ради                                                 Григорій ПУСТОВІТ

 

Король 777 999