1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.10.2019 №1537-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Анталія (Турецька Республіка) Т.Гнатів, Л.Єлової, В.Чубка

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59,  Регламенту роботи виконавчого  комітету  та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. ВІДРЯДИТИ 09 жовтня 2019 року ГНАТІВ Тетяну Федорівну директора департаменту культури Луцької міської ради, ЄЛОВУ Лілію Анатоліївну директора департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради, ЧУБКА  Віктора Миколайовича начальника відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради до м. Анталія (Турецька Республіка) з метою участі у фестивалі Старого міста Калейчі.

Термін відрядження – 6 днів.

2. ВІДРЯДИТИ 09 та 14 жовтня 2019 року ПАНАСЮКА Валерія Миколайовича водія транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради (автомобіль Рено-Трафік АС 57-88 ВО) до м. Львова для перевезення учасників делегації фестивалю Старого міста Калейчі.

Маршрут: м. Луцьк - м. Львів - м. Луцьк.

 Термін відрядження – 2 дні.

Підстава: лист департаменту культури Луцької міської ради від 18.09.2019 № 18-13/507.

 

    3. Виконання обов’язків:
    - директора департаменту культури Луцької міської ради Т.Гнатів та начальника  відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради В.Чубка покласти на заступника директора
департаменту культури Луцької міської ради А.Ломагу з правом підпису в фінансових документах;
    - директора департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради Л.Єлової покласти на заступника директора департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради, начальника бюджетного відділу А.Саприку.

 4. НАДАТИ, згідно ст. 72 КЗпП України  та п. 11 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон:
 - директору департаменту культури Луцької міської ради Т.Гнатів за день прибуття з відрядження 14 жовтня 2019 року один день відпочинку, 21.10.2019;
 - директору департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради Л.Єловій за день прибуття з відрядження 14 жовтня 2019 року один день відпочинку, приєднавши його до щорічної відпустки;
- начальнику відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради В.Чубку за день прибуття з відрядження 14 жовтня 2019 року один день відпочинку 01.11.2019.

    5. Відповідно до статті 107 КЗпП України провести оплату у розмірі подвійної денної ставки зверх окладу за фактично відпрацьований час: 
    5.1. Департаменту культури Луцької міської ради (Т.Гнатів) за роботу 12-13 жовтня 2019 року директору департаменту культури Луцької міської ради Т.Гнатів, начальнику відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради В.Чубку.

    5.2. Департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради (Л.Єловій) відповідно до статті 107 КЗпП України за роботу 12-13 жовтня 2019 року  директору департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради Л.Єловій.

5.3. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (С.Горай) відповідно до статті 107 КЗпП України за роботу 14 жовтня 2019 року водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради В.Панасюку.

Підстава: заяви Л.Єлової, Т.Гнатів, В.Чубка, В.Панасюка.

    6. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (С.Горай) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради В.Панасюку талони на пальне.

3

    7. Господарсько-технічному  відділу  Луцької  міської  ради (А.Махецький) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

    8. Директору департаменту культури Луцької міської ради Т.Гнатів, директору департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради        Л.Єловій у  триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіти про виконання завдання на відрядження.


Секретар міської ради           Григорій ПУСТОВІТ

Гудима 777 942
Студзінська 777 992