1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 31.08.2018 №1283-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Бартошіце (Республіка Польща) Якимчука М.А.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 02 вересня 2018 року начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука Миколу Арсентійовича до  м.Бартошіце (Республіка Польща) для обговорення питань співпраці та обміну досвідом.

Термін відрядження – 6 днів.

Підстава: лист управління охорони здоров’я від 29.08.2018 № 17-16/585.

    2. Надати, згідно ст. 72 КЗпП  України та  п. 11 Інструкції  про службові відрядження  в  межах  України  та  за  кордон  начальнику управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчуку М.А. за  роботу у вихідний день 02 вересня 2018 року один день відпочинку, приєднавши його до щорічної відпустки.

3. Виконання обов’язків начальника управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчука М.А. на зазначений період  покласти на заступника начальника управління Глухманюка В.М.

4. Начальнику управління охорони здоров’я Луцької міської ради           Якимчуку М.А. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику  про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання       завдання на відрядження.

Секретар міської ради            Григорій Пустовіт

Гудима 777942
Студзінська 292832
 

 

Додаток _Бартошице