1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 05.10.2018 №1473-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Гюстров (Федеративна Республіка Німеччина) Юрченко Н.М.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 08 жовтня 2018 року директора юридичного департаменту Луцької міської ради Юрченко Наталію Миколаївну до м. Гюстров (Федеративна Республіка Німеччина), з метою стажування у Вищій школі (Інституті) публічного управління, поліції та права землі Мекленбург-Передня Померанія з метою підвищення кваліфікації, вивчення європейського досвіду в сфері правозастосування, запобігання корупції та захисту прав громадян.

       Термін відрядження – 19 днів.

Підстава: лист Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України від 27.09.2018 № 186/н/04.

2. Виконання обов’язків директора юридичного департаменту Луцької міської ради Юрченко Н.М. на зазначений період покласти на заступника директора цього департаменту Максим’яка А.В.

3. Директору юридичного департаменту Луцької міської ради    Юрченко Н.М. у триденний  строк  доповісти  у  письмовій  або  усній  формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.  
        

 

Секретар міської ради                                                               Григорій Пустовіт

 

Богдан 290537
Студзінська 777992