1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 31.05.2018 м. Луцьк

Про відрядження до м. Каунас (Литовська Республіка) Турів Я.Р.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

       1. Відрядити 31 травня 2018 року головного спеціаліста відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради Турів Ярину Русланівну до м. Каунас (Литовська Республіка) з метою участі у робочій зустрічі для обговорення перспектив співпраці у сфері реалізації спільних міжнародних проектів та офіційного супроводу фольклорного ансамблю пісні “Волиняни” Луцької музичної школи № 3 в рамках їх участі у ХХХІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі “Ататарія Ламзджяй-2018”.

Термін відрядження – 5 днів.

Підстава: лист департаменту культури Луцької міської ради від 25.05.2018 № 18-13/467.

2. Відповідно до статті 107 КЗпП України департаменту культури Луцької міської ради (Гнатів Т.Ф.) провести оплату у розмірі подвійної денної ставки зверх окладу за фактично відпрацьований час за роботу 02-03 червня 2018 року головному спеціалісту відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради Турів Я.Р.

Підстава: заява Турів Я.Р.

  3. Головному спеціалісту відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради Турів Я.Р.  у  триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Заступник міського голови                                                   Костянтин Петрочук

Гудима 777942
Макарук 292832