1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.10.2019 №1542-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Хелм (Республіка Польща) А.Сичука, С.Ужегова

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. ВІДРЯДИТИ 10 жовтня 2019 року СИЧУКА Андрія Ігоровича старшого інспектора відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, УЖЕГОВА Сергія Олеговича  інспектора відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради до м. Хелм (Республіка Польща) з метою участі у робочій зустрічі команд проекту “Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма і Луцька”.

       Термін відрядження – 1 день.

Підстава:  лист управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради від 04.10.2019 №14-8/27, запрошення Президента м. Хелм Я.Банашека.


2. Старшому інспектору відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької  міської  ради А.Сичуку  у   триденний   строк  доповісти  у   письмовій   або  усній  формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.


Секретар міської ради                                                          Григорій ПУСТОВІТ

Гудима 777 942
Студзінська 777 992