1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 08.06.2018 №805-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Богдан І.А.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України 13.03.1998 № 59,  Інструкції системи управління якістю “Порядок  оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів  Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

      1. Відрядити 08 червня 2018 року заступника начальника відділу кадрової роботи та нагород Луцької міської ради Богдан Ірину Анатоліївну разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Балутою Олександром Геннадійовичем (автомобіль  ДЕО-Ланос АС 98-01 АО) до м. Києва з метою вирішення організаційних питань, пов'язаних із виготовленням та придбанням нагородної продукції.

      Термін відрядження – 1 день.

Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

Підстава: лист відділу кадрової роботи та нагород Луцької  міської ради 
від 06.06.2018 № 2-27/315.

    2. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Балуті О.Г. талони на пальне.

    3. Господарсько-технічному відділу Луцької  міської ради  (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

   4. Заступнику начальника відділу кадрової роботи та нагород Луцької міської  ради  Богдан І.А. у триденний строк доповісти у письмовій  або усній

2

формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.  
      
  

Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт


Гудима 777942
Макарук 292832