1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 04.09.2018 №1299-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Гнатів Т.Ф., Турів Я.Р.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 05 вересня 2018 року директора департаменту культури Луцької міської ради Гнатів Тетяну Федорівну та головного спеціаліста відділу реалізації міжнародних проектів департаменту культури Луцької міської ради Турів Ярину Русланівну разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюком Валерієм Миколайовичем (автомобіль  Рено-Трафік АС 57-88 ВО) до м. Києва з метою укладення договору про надання гранту на співфінансування проекту “Нове обличчя Луцького замку”.

Термін відрядження – 1 день.

Маршрут: м. Луцьк – м. Київ – м. Луцьк.

Підстава: листи департаменту культури Луцької міської ради від 31.08.2018 №18-13/736 та №18-13/737.

2. Виконання обов’язків директора департаменту культури Луцької міської ради Гнатів Т.Ф. на зазначений період покласти на заступника директора цього департаменту Ломагу А.М.

3. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюку В.М. талони на пальне.

    2

4. Господарсько-технічному  відділу   Луцької   міської   ради (Махецькому А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.

       5. Директору департаменту культури Луцької міської ради Гнатів  Т.Ф.  у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику  про  результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                              Григорій Пустовіт
Гудима 777942
Студзінська 292832