1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 04.06.2018 м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Гнатів Т.Ф.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 04 червня 2018 року директора департаменту культури Луцької міської ради Гнатів Тетяну Федорівну до м. Києва з метою участі в установчій зустрічі експертних рад Українського культурного фонду Міністерства культури України.

Термін відрядження – 2 дні.

2. Виконання обов’язків директора департаменту культури Луцької міської ради Гнатів Т.Ф. на зазначений період покласти на заступника директора цього департаменту Ломагу А.М. з правом підпису у фінансових документах.
       3. Директору департаменту культури Луцької міської ради Гнатів  Т.Ф.  у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику  про  результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                          Григорій Пустовіт


Гудима 777942
Макарук 292832