1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 04.12.2018 №1775-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Гонти С.В., Бури І.О.

   Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 05 грудня 2018 року начальника відділу бухгалтерського обліку та аналітики, головного бухгалтера департаменту  муніципальної варти Луцької міської ради Гонту Сергія Валерійовича, головного спеціаліста, бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та аналітики  департаменту  муніципальної варти Луцької міської ради Буру Івана Олександровича до м. Києва для участі в семінарі “Актуальні проблемні питання бухгалтерів бюджетної установи”.

Термін відрядження – 3 дні.

Підстава: листи департаменту муніципальної варти Луцької міської ради від 21.11.2018 №27-14/1691, 22.11.2018 № 27-18/1706.

2. Виконання обов’язків:
- начальника  відділу бухгалтерського обліку та аналітики, головного бухгалтера департаменту муніципальної варти Луцької міської ради        Гонти С.В. на зазначений період покласти на старшого інспектора аналітично-інформаційних технологій відділу бухгалтерського обліку та аналітики департаменту муніципальної варти Луцької міської ради  Денисюка В.В.;
- головного спеціаліста,  бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та аналітики департаменту  муніципальної варти Луцької міської ради           Бури І.О. на зазначений період покласти на інспектора-аналітика з адміністративних матеріалів відділу бухгалтерського обліку та аналітики департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Секунду С.О.
  2

3. Начальнику  відділу бухгалтерського обліку та аналітики, головному  бухгалтеру департаменту муніципальної варти Луцької міської ради        Гонті С.В. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику про результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Секретар міської ради                                                             Григорій Пустовіт

Гудима  777942
Студзінська 777992