1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з кадрових питань
Чинний
Розпорядження міського голови з кадрових питань від 01.06.2018 №749-рв м. Луцьк

Про відрядження до м. Києва Гулої С.В., Лохманової А.В., Цица Р.Я.

Відповідно до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої Міністерством фінансів України від 13.03.1998 № 59, Інструкції системи управління якістю “Порядок оформлення службових відряджень в межах України та за кордон працівникам виконавчих органів Луцької міської ради”, Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради:

1. Відрядити 01 червня 2018 року заступника начальника управління містобудування та архітектури Луцької міської ради, головного інженера Гулу Софію Вікторівну, начальника відділу генерального плану міста управління містобудування та архітектури Луцької міської ради  Лохманову Антоніну Володимирівну, головного спеціаліста відділу генерального плану міста управління містобудування та архітектури Луцької міської ради Цица Романа Ярославовича разом з водієм транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюком Валерієм Миколайовичем (автомобіль  Рено-Трафік АС 57-88 ВО) до м. Києва з метою участі у Всеукраїнському конкурсі архітектури та урбаністики “UKRAINІAN URBAN AWARDS”.

Термін відрядження – 1 день.

Маршрут: м. Луцьк - м. Київ - м. Луцьк.

Підстава: лист управління містобудування та архітектури Луцької міської ради від 29.05.2018 № 20-13/275.

2. Виконання обов’язків:

- начальника управління містобудування та архітектури Луцької міської ради, головного архітектора міста Герасимюка Л.В. на зазначений період покласти на начальника служби містобудівного кадастру та моніторингу цього управління Никитюка С.Ф.;
2

- начальника відділу генерального плану міста управління містобудування та архітектури Луцької міської ради  Лохманової А.В.  на зазначений період покласти на головного спеціаліста цього відділу Трофимюк Т.Є.

   3. Відділу обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) видати водію транспортного господарства технічного сектору господарсько-технічного відділу Луцької міської ради Панасюку В.М. талони на пальне.

    4. Господарсько-технічному відділу Луцької  міської ради  (Махецький А.М.) здійснити організаційні заходи щодо підготовки транспортного засобу для відрядження.
     5. Заступнику начальника управління містобудування та архітектури Луцької міської ради, головному інженеру Гулій С.В. у триденний строк доповісти у письмовій або усній формі безпосередньому керівнику  про  результати відрядження та подати у відділ кадрової роботи та нагород     Луцької міської ради звіт про виконання завдання на відрядження.

Заступник міського голови                                               Костянтин Петрочук

Гудима 777942
Макарук 292832